משרד מאיה אסף הוקם בשנת 2001. בראש המשרד עומדת האדריכלית מאיה אסף  B.ARCH MCs  University of Greenwich, London  והטכניון חיפה המשרד מונה כאחד-עשר אנשי צוות מנוסים ומיומנים, בעלי תודעת שירות ומקצועיות גבוהה.

משרד מאיה אסף הוא משרד אדריכלות צעיר, רענן וחדשני, המתמחה בתכנון סביבות עבודה מתקדמות ומשרדים, בהתחדשות עירונית, בפרויקטים למגורים ובמרכזים לוגיסטיים ומסחריים. לקוחות המשרד משתייכים לחברות המשפיעות והגדולות במשק הישראלי.

מגוון הלקוחות בהם טיפלנו במהלך השנים מאפשר לנו להבין לעומק את דרישות השוק הישראלי, להתמחות בתחומי פעילות רחבים ולספק מענה מדויק לכל דרישה וסגנון, תקציב והיקף. ידע זה מוביל לתכנון מהיר ולזמני תגובה זריזים ויוצאי-דופן.

אנחנו מאמינים כי כל אדם או חברה הם ייחודים. לכן אנחנו מייחסים חשיבות עליונה לדיאלוג עם כל לקוח. יחד אנחנו יוצרים שילוב הרמוני וייחודי בין צרכי דיירי המרחב לבין יופי וחד-פעמיות. היושרה המקצועית והאישית של צוות המשרד מהווה בעינינו חלק בלתי נפרד מהשירות שאנו נותנים ואדיבות ושקיפות מלאה הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון.

כל פרויקט במשרד זוכה להתמסרות מוחלטת. בראש כל פרויקט עומדים מאיה או עפר, בשיתוף צוות קבוע ומנוסה, הנבחר בהתאם לאופיו המיוחד של כל פרויקט. מעורבות זו מבטיחה אפס טעויות, שמירה על איכות, מענה מהיר ללקוחות ולאנשי המקצוע.

המוניטין המקצועי שלנו מבוסס על מצוינות, עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים, ירידה לפרטים, איכות המערכות הנלוות ושימת דגש על היבטים טכניים, המהווים נדבך חשוב בארכיטקטורה שאנו מייצרים. אמות מידה אלה מניבות תכנון מפורט, המוביל לביצוע ברור ואינטואיטיבי בסטנדרט גבוה. המוצר המוגמר הנמסר ללקוח מתאפיין בנאמנות מלאה לתכנון המקורי ומצטיין בתפעול נכון ויעיל של המערכות ובשהות נעימה ואפקטיבית בחללים המתוכננים.

"היושרה המקצועית והאישית של צוות המשרד מהווה בעינינו חלק בלתי נפרד מהשירות שאנו נותנים ואדיבות ושקיפות מלאה הן חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון ."